ANESI  Parafango kehahooldus

      Stress Relief


Sügavniisutav stressivastane kehahooldus.

Stress Relief hooldus vähendab lihas- ja liigespingeid, parandab lümfi- ja vereringet ning alandab turseid. Koheselt märgatava lisaväärtusena muutub nahk tunduvalt pehmemaks ja siledamaks.Stress Relief hooldus on ka efektiivne taastusraviprotsetuur, aidates kiiresti paraneda mitmesugustest vigastutest ja operatsioonide tagajärgedest.

Hoolduse sügavniisutav toime ahhab ka väga kuivale nahale uue elu.

     Body Slimming Extreme


Salendav kompaktne tselluliidivastane parafangohooldus.

Body Slimming Extreme salendav hooldus mõjub imeliselt: kiirendab ainevahetust, lõhustab nahaaluseid rasvaladestusi, korrigeerib kaalu, taastab naha elastsust ja toonust.

Salendavat hooldust ei tohi intensiivse toime tõttu teha rohkemale kui 2/3 kehapinnast.

Body Firming @ Detoxifying


Toksiine väljutav ja keha trimmiv tselluliidivastane parafangoholdus.

Trimmiv ja puhastav parafangohooldus on asendamatu nii neile, kes hädas kehakaaluga, kui ka ravipaastujatele. See tõhus ja nauditav protseduur aitab väljutada kehast jääkaineid, trimmida nahka ja kaotada turseid, soodustades drenaaži. Just neil põhjustel on tegemist ühe enim tunnustatud liposuhtsioonijärgse kehahooldusega.

Detoxifying hooldus annab suurepärase kergenduse tursunud ja väsinud jalgade vaevuste puhul ning on ideaalne ka venitusarmide raviks ja ennetamiseks.

Parafangoteraapia näidustused:


Parafaongoteraapia vastunäidustused:
 

Parafangoteraapia:Efektiivne parafangoteraapia tselluliidi raviks ja ainevahetuse reguleerimiseks on kasutuses enam kui 95 riigis!

Vastunäidustused: